Kalite Politikamız:

Güneyoğlu  elektrik  makine sanayi ve ticaret limited şirketi olarak; işyerimizin uzun yıllar faaliyet gösterebilmesi için sektördeki yerimizi sağlamlaştırarak korumak  ve şirketin büyümesini sağlamak kuruluş amacımızdır.

Bunu sağlamak için ;

  • Riskleri minimize ederek, fırsatları değerlendirecek   güçlü bir ekipmana sahip olduğumuz,
  • İşyerini yönetebilecek sorumluluk ve yetkiye haiz sürdürülebilir insan kaynağımız mevcuttur.
  • Müşteri ihtiyaçları, uygulanabilir birincil ve ikincil mevzuat şartları ölçüsünde karşılanmaktadır. Ürünlerimiz  tse  belgeli ve garantilidir.
  • Kalite yönetim sistemini  sürekli iyileştirmek ve etkinliğinin sağlanması ile hedeflerimiz kuruluşumuzdaki tüm personel tarafından anlaşılmakta  ve benimsenmektedir.

Hakkımızda

GÜNEYOĞLU ELEKTRİK MAKİNA; kurulduğu 1981 yıllından ve daha öncesinde edindiği deneyim, güçlü kadrosu ile mühendislik, proje, danışmanlık ve taahhüt hizmetlerinde günün teknolojisini yakından takip ederek müşteri odaklı anlayışıyla bir çok prestijli projelere imza atmıştır.

Faliyet Alanlarımız

OG-AG dahili/harici Panolar, duvar tipi/sıva altı kutu, Beton köşk imalatının yanı sıra Proje hazırlama, fenni mesuliyet ve taahhüt işleri, müşavirlik ve teknik hizmetleri Enerji Santralleri, OG İletimi ve Dağıtımı ve AG Enerji Dağıtım ve Panoları olmak üzere her türlü endüstriyel tesisin kurulumunda kablo taşıyıcı montajı, kablolama, enstrüman bağlantıları, otomasyon ve zayıf akım sistemleri montaj işleri, test ve devreye alma süreçleri dahil olmak üzere başarı ile gerçekleştirmektedir.

[amcharts id="map-1"]